Novinky

07.12.2010 11:15

Okruhy otázek ke státní závěrečné zkoušce

Přidány nové materiály do státnic 2011 => 1. Podnik, podnikání, podnikatel, cíle podniku. Organizačně právní formy podnikání, podnik jednotlivce, obchodní společnosti, družstva. 2. Majetek podniku, jeho struktura, způsoby oceňování jednotlivých složek majetku. Odpisy, způsoby odepisování. 3....

Ahoj lidi,

 

Vytvořit webovou prezentaci na jakékoliv téma jsme dostali za úkol v semináři tvorby webových stránek. Moje prvotní úvaha spočívá v tom, že když už se mám něčím zabývat, tak ať je to smysluplné, tj. relativně užitečné pro mě i pro ostatní :).

Tuto stránku jsem vytvořila pro všechny své kolegy ze třetího ročníku, kteří se chystají k závěrečným zkouškám a uvažují eventuelně o následném magisterském studiu na některé z pražských vysokých škol. V průběhu krátké doby chci na tyto stránky umístit veškeré materiály relevantní k přípravě na státní závěrečnou zkoušku a k přijímačkám do magisterského studia, které jsem zatím nashromáždila. Prosím, mějte strpení, je toho opravdu hodně. Připomínky a návrhy prosím zanechte v knize návštěv nebo mi napište :).

 

 Mějte se fajn

Lenka

Vyhledávání

Kontakt

Lenka Benešová